آموزش پردازش عکس خام پرتره با “کپچر وان”

توسط ناصر حسامی، مدرس عکاسی

راز عکس های خلاقانه و زیبایی که در سایت هایی نظیر ۱x.com میبینیم چیه؟ آیا ما هم میتونیم همون قدر خلاق عکس هامون رو ویرایش و ارائه کنیم؟ خبر خوب اینکه بله، اما…

باید بدونید راه سختی در پیش دارید که البته با تمرین مداوم و یادگیری ابزارهای مناسب میتونید برای خودتون این راه رو هموار کنید!

یکی از اولین ابزارهایی که یک عکاس برای ویرایش عکس اش باید یاد بگیره، نرم افزار “کپچر وان” هست! نرم افزار “کپچر وان” یکى از قدرتمندترین نرم افزارها براى عکاسى، انتخاب و پردازش تصاویر دیجیتال است. درسته که ابزارها زیاد هستن اما برای کسانی که عکس هاشون رو با فرمت خام تهیه میکنن، باید بگم که “کپچر وان” بهترین انتخاب برای ویرایش اولیه این عکس هاست!

در این آموزش آنلاین قصد داریم با رویکرد ویرایش فایل خام پرتره، مروری اجمالى بر روى عملکرد نرم افزار “کپچر وان” داشته باشیم تا مخاطبان و عکاسان عزیز با امکانات و توانایی های قدرتمند این نرم افزار آشنا و شگفت زده شوند.

این معارفه کوتاه از نرم افزار “کپچر وان” مى تواند به شما کمک کند تا در زمان عکاسى کنترل خوبى روى مراحل کارى خودتان داشته باشید و خروجى مناسب ترى از عکسهاى خود بگیرید.

 

درس اول: مقدمه و معرفی محیط کاربری کپچر وان

 

درس دوم: اصلاح و پاکسازی پوست در کپچر وان

 

درس سوم: ویژگی کلون-واریانت در کپچر وان

 

درس چهارم: اصلاح رنگ و وایت بالانس در کپچر وان

 

درس پنجم: اصلاح نور در کپچروان

 

آموزش توسط:

ناصر حسامی

 

۸۰%
Awesome
  • Design

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.