درباره ما...

در سال ۱۳۹۷ با کمک جمعی از دوستان علاقه مند به هنر و به ویژه عکاسی، گروه هنری افکار رو راه انداختیم… در ابتدای مسیر، هدف و رسالت خودمون رو انتقال تجربیات و کمک به جوانان علاقه مند به فعالیتهای فرهنگی و هنری قرار دادیم. لذا علیرغم سابقه نسبتا طولانی برخی اعضاء در زمینه فعالیت های هنری، عمده اعضاء مجموعه را جوانان هنرمند و کوشا تشکیل می دهند.

با توجه به توسعه فعالیتها در سال ۱۳۹۸ با ثبت رسمی موسسه پردیس افکار هنر مهرگان،  فعالیتهای گروه به صورتی ساختار یافته، پیگیری و همچنان در حال پیشرفت است.

سعی میکنیم در فاز اول، فعالیت هایی رو تحت پوشش قرار بدیم که فکر میکنیم در جهت تعالی و پیشرفت جوانان این مرز و بوم در عکاسی باشد. فعالیت هایی همچون؛

  • برگزاری نمایشگاه های هنری داخلی و خارجی

  • برگزاری ورکشاپ ها و کلاسهای عکاسی

  • برگزاری تور های عکاسی و طبیعت گردی

اعضای پردیس افکار

 

چشم انداز ما، گسترش ایده‌های هنری و حرکت در جهت تعالی هنر خواهد بود.

ما با تمام وجود به قدرت ایده‌های ناب  در جهت تعالی هنر، باور داریم و  با تکیه بر اصل ارزشمندی افراد و با چشم انداز حضور فعال و مستمر در عرصه های هنری داخلی و بین المللی جهت برآوردن نیازهای همراهان خود تلاش می نماییم.

رویکرد اصلی ما پرهیز از نگاه اقتصادی صرف به مقوله برگزاری نمایشگاه­ها و ورک شاپ های هنری و بهره گیری از دانش اساتید مجرب و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها  در زمینه آموزش است.

در  سال ۱۳۹۸ نمایشگاه هایی برگزار کردیم که خوشبختانه همه آنها تحسین بازدید کنندگان و اهالی هنر را برانگیخت.

امید است با همراهی و همیاری شما عزیزان بتوانیم هرچه بهتر و بیشتر در جهت اهداف و چشم اندازهای گروه هنری افکار گام برداریم تا شاید قدمی باشد کوچک در راستای توجه و اهمیت به هنرمندان نسل جوان مان. آمین

با پردیس افکار در ارتباط باشید

  • برای تشخیص ربات از انسان، لطفا باکس زیر را علامت بزنید

اینستاگرام