نمایشگاه گروهی عکس «هرنگاه داستانی دارد»

در فرهنگسرای ارسباران

نمایشگاه عکس «هرنگاه داستانی دارد»

نمایشگاه عکس «هرنگاه داستانی دارد» کاری از موسسه افکار هنر مهرگان سوم لغایت دهم مرداد ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار گردید.

افتتاحیه نمایشگاه:

در روز افتتاحیه نمایشگاه تعداد زیادی از اساتید، هنرمندان و هنردوستان حضور داشتند. مراسم با اجرای زنده موسیقی سنتی آغاز و پس از آن با بازدید و بیان نقطه نظرات بازدید کنندگان ادامه یافت.
اساتیدی که از نمایشگاه بازدید بعمل آوردند دیدگاه مثبتی نسبت به آثار نمایشگاه داشتند و نظرات سازنده ای ارائه نمودند. علیرغم اعلام ساعت ۱۹ به عنوان ساعت پایانی نمایشگاه، به دلیل حضور گسترده علاقمندان و با هماهنگی صورت گرفته بازدید تا ساعت ۲۱ ادامه یافت.

 

اختتامیه نمایشگاه:

نمایشگاه نهایتا پس از یک هفته طی جلسه ای با حضور هنرمندان شرکت کننده در تاریخ دهم مرداد ماه ۱۳۹۸ خاتمه یافت.  در این جلسه ضمن بررسی آثار و درسهای آموخته شده در این نمایشگاه، هر یک از هنرمندان به ترتیب به معرفی آثار خود پرداختند. سپس آقای علی افتخار به نمایندگی از موسسه پردیس افکار هنر مهرگان به تبیین اهداف موسسه و بیان نقطه نظرات در خصوص نمایشگاه هر نگاه داستانی دارد پرداختند. ایشان پس از ارائه توضیحاتی اقدام به رونمایی از موضوع نمایشگاه آتی پرداختند. عنوان نمایشگاه آتی “شهید معروف” بوده و با توجه به تقارن نمایشگاه با ایام محرم و صفر موضوع نمایشگاه به مقوله شهادت، امر به معروف و مراسم آیینی محرم در ژانر خبری و مستند خواهد پرداخت.

نمایشگاه گروهی عکس

«هرنگاه داستانی دارد»

در فرهنگسرای ارسباران

شرکت کنندگان در نمایشگاه:

در این نمایشگاه ۱۶ فریم با نگاه مفهومی از علی افتخار، مانا چلنگری، فاطمه سپهری راد، سارا شامحمدی، آرش شاخسار، سعید فداییان، آتنا ناصری، زهرا نوروزی، سحر ناصر زارع، پیمانه عابدینی و نیلوفر فرقانی به نمایش گذاشته شد.

3 نظرات
 1. پیمانه عابدینی می گوید

  با سلام و وقت بخیر و تبریک برای سایت زیباتون
  من در دو نمایشگاه هر نگاه داستانی دارد و ایرانشناسی در مترو حضور داشتم که اسم ام نیست
  با تشکر

  1. مهرداد می گوید

   سلام و سپاس از محبتتون… حتما پیگیری میشه

   1. مهرداد می گوید

    نام شما در پوستر آورده شده… در متن هم جا افتاده بود که اضافه شد. ممنون از توجهتون

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.